חיפוש

?מה הגישה שלכםאז מה הגישה שלכם? לפעמים כשאני עובדת על פרויקט, אני מכוונת למטרות שהגדרתי יחד עם הלקוח. אני מוצאת את עצמי עסוקה במסר שאני אמורה להעביר דרך העיצוב ולאט לאט העבודה שלי הופכת להיות טכנית כזאת והעיצוב נראה בהתאם- לא מחובר, לא מדויק, לא מרגש. כל הדרייב לעצב נעלם לי ופתאום אני נכבית ומרגישה מן תקיעות כזאת - יש לי משימה שאני צריכה למלא וזהו. אוף. אני יודעת שזה הסימן שלי לקום, לסגור הכל ולשנות גישה. לעשות משהו אחר שינקה לי את הראש. זה יכול להיות המון דברים, אבל לי מה שהכי עובד במצבים האלו, זה לצאת ולחפש קצת השראה. ההשראה יכולה להגיע: מטיול בחוץ, שיטוט ברשת, מספרים שאני אוהבת, תמונות שצילמתי, פתקים של רעיונות ששמרתי לעצמי לוח השראה שהכנתי לי ועוד. אני משוטטת לי שם בין כל מקורות ההשראה שלי ומקבלת בוסט מטורף של אנרגיה. לאט לאט מתחיל לדגדג לי באצבעות, אני נזכרת בפרויקט שמחכה לי, מה ריגש אותי בו, מה הכיוונים לעיצוב שעלו לי בראש. פותחת את המחשב ורואה כמה התרחקתי משם. אני מנסה להתקרב: 💛 לבחור תמונה שאני אוהבת או איור מדליק 💛 לשחק קצת עם צבעוניות שמרגשת אותי 💛 לפרק את הפונטים ולחבר בחזרה 💛 לשחק עם ההעמדה שבין האימג' לטקסט ואז מגיעים אלי כל הרעיונות הטובים. שיניתי גישה!

אחרי כ"כ הרבה שנים של התמודדות עם הסיטואציה הזאת, אני יודעת שצריך להקשיב לעצמנו ולמה שמרגש אותנו באמת, לבוא לסיטואציה בגישה טובה כי רק שאנחנו עושים משהו מכל מהלב ומחוברים אליו, אז קל לנו להתמודד איתו וזה בא לידי ביטוי בסופו של דבר בתוצרים שלנו.

בפעם הבאה שאתם מרגישים תקועים בפרויקט ◀️ קומו רגע וצאו לחפש משהו שירגש אתכם, שישנה לכם את הגישה ויחזיר לכם את הדרייב לפרויקט 😉

3 צפיות

© All rights reserved to Amita studio

פייס.png
אינסטוש.png